Obchodný zástupca Distribution NR/BB kraj

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste ŠIKOVNÝ a AMBICIÓZNY obchodník?
Chceš predávať KVALITNÝ technický produkt?

Chceš zažiť WOW s nami?

Čaká na Vás:

Predaj tovaru / cieľová skupina sú naši predajcovia/
Komunikácia so zákazníkmi
Vytváranie a zasielanie cenových ponúk
Vyhľadávanie nových obchodných partnerov
Predvádzanie strojov
Zaškoľovanie predajcov a predvádzanie strojov
Práca v CRM systéme

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Získaj si prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s bohatým benefitným programom
  • Využi výhodu komplexnej zdravotnej prehliadky Procare a služobného vozidla aj na súkromné účely
  • Budeš odmenený pri pracovných a životných výročiach a budeš sa pravidelne školiť v oblasti sortimentu a iných zaujímavých tém
  • Uži si firemné akcie ako teambuilding, family day a vianočný večierok
  • Využi zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty KARCHER a ďalšie benefity, ktoré ti firma ponúka
  • Zostaň súčasťou tímu, ktorý má radosť z práce a motivuje sa k výkonu

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca - 3 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Skúsenosti s predajom v oblasti Distribúcie (predajcovia) vítané
  • Veľmi dobrá sebadisciplína a sebaorganizácia
  • Flexibilita – pracovný čas
  • Pracovné cesty s 1-2 prenocovaniami/ týždeň
  • Vôľa a schopnosť neustáleho vzdelávania
  • Dobré prezentačné schopnosti – predvádzanie strojov
  • Hard skills: predajné zručnosti, organizačné schopnosti
  • Soft skills: tímová spolupráca, iniciatívnosť, kreativita

Máš skúsenosti s predajom v oblasti Distribúcie? Hľadáme obchodného zástupcu pre NR/BB kraj! Pracovné cesty s prenocovaním sú súčasťou tejto pozície, no získanie nových skúseností a možnosť neustáleho vzdelávania sú to, čo ťa čaká v našom tíme. Dokážeš predvádzať stroje a máš veľmi dobrú sebadisciplínu a sebaorganizáciu? Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis!

Mzdové podmienky (brutto)

Priemerná mesačná mzda vo výške 1 930 EUR, z toho fixná zložka 1 450 EUR + variabilná zložka (až do výšky 500 EUR).  Finálna výška mzdy závisí od praxe a skúseností kandidáta.

Nitra, SK, 94901

Nitra
SK
94901
Distribution Sales
Professional
Full time
KÄRCHER Slovakia, s.r.o.
Sales
Permanent
Sales
AIM_Standard
Oct 1, 2024
Alfred Kärcher SE & Co. KG
35266
Custom Field 5:  35266