Product Specialist Junior

„Produkt Specialista – zaměření na chemii“

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost MS Office
  • aktivní zájem o produkty / znalost portfolia
  • bezchybnou znalost českého jazyka
  • znalost AJ na úrovni B2
  • samostatnost, organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu
  • ideálně chemickou škola nebo praxi z oblasti BSC
  • ostatní se doučíte

Náplň práce:

  • implementace čistících prostředků na trh
  • chemické zaměření - složení čistících prostředků, znalost aktivních látek, pH  atd.
  • praktická školení Kärcher čistících prostředků
  • příprava materiálů/ prezentací
  • tvorba kampaní, sledování prodejů
  • uvedení nových výrobků na trh
  • tvorba cen, sledování konkurence, nový trendů
  • komunikace s kolegy v DE
  • plnění úkolů dle požadavků nadřízeného

Nabízíme:

  • stanete se součástí týmu světové jedničky na trhu v oboru čisticí techniky
  • práci na HPP
  • různorodou a zajímavou práci
  • atraktivní pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení vč. 13. platu a roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny plně hrazeného pracovního volna
  • služební ntb. a telefon
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění v hodnotě 1.500,- Kč/ měsíc
  • možnost individuální jazykové výuky (AJ)
  • příspěvek na další vzdělávání
  • příspěvek na dopravu 1.000,- Kč/ měsíc
  • flexipass 3.000,- Kč / rok
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem – 150 Kč/ den
  • občerstvení na pracovišti
  • zajímavé slevy na firemní výrobky

Datum nástupu: ihned

Modletice, CZ, 251 01

Modletice
CZ
251 01
Product Management
Professional
plný úvazek
KÄRCHER spol.sr.o.
Sales
Dočasné
Productmanagement
AIM_Standard
11. 4. 2024
Alfred Kärcher SE & Co. KG
30783
30783